Online Destek
Telefon :0(262)644 24 50

 Google Reklam günümüz ve gelecekteki iş hayatının en etkili ve yatırım getirisi en yüksek reklamlarıdır. Google reklamı temel olarak anahtar kelime reklamcılığıdır. Buna TBM (Tıklama Başı Maliyet) reklamcılığı da denir. Google reklam platformu arama ve içerik ağlarından oluşur. Arama ağında sadece metin reklamları kullanılırken içerik ağında hem metin hem de görsel (banner, video gibi) reklamlar kullanılmaktadır.

         İnternette reklam vermek istiyorsanız Google reklamlarının aradığınız ilk ve son şey olması gayet normal çünkü Türkiye'de Google reklamları ile karşılaşmayan internet kullanıcısı yoktur. Google reklam, günümüz ve geleceğin reklam ve pazarlama anahtarıdır.


         Google Teknolojisi
        Google'ın arama teknolojisi ve kullanıcı arabirim tasarımı Google'ı günümüzün ilk-nesil arama motorlarından farklı kılar. Sadece anahtar kelime veya meta arama teknolojisi kullanmak yerine, Google en önemli sonuçları ilk getiren, gelişmiş PageRank™ teknolojisine dayanır.

Neden Google Reklam?

http://www.tekmer.com/images/ico1.gif Türkiye'de internet kullanıcılarının sayısı 30 milyon civarında, bu kişilerin %65'i bir satın alma yapmadan önce arama motorlarında araştırma yapmaktadır. Arama motorları içerisinde %83 açık ara farkla Google tercih edilmektedir. (AC Nielsen)

 

http://www.tekmer.com/images/ico1.gif Reklamınız seçtiğiniz anahtar kelimelerde gösterileceği için sadece alakalı ziyaretçilere ödeme yaparsınız.

 

images/ico1.gif Reklam bütçesini siz belirlersiniz. Reklamınız dilediğiniz günlük bütçe sınırları içerisinde yayınlanır, böylece bir ay için planladığınız bütçeden fazlasını ödemezsiniz.

 

images/ico1.gif Detaylı raporlama imkanı sunar. Google Adwords'de harcamalarınızı, tıklama başı maliyetlerinizi , yatırım geri dönüşünüzü tüm ayrıntıları ile raporlayabilirsinizkleme ve Takibi

 

images/ico1.gif Google Adwords reklamları istenilen ülke, şehir , gün ve yayın saatleri seçilerek yayınlanabilir. Böylece potansiyel müşterilerinize göre reklamlarınızı özelleştirebilirsiniz.


        TEKMER Seo Danışmanı olarak bizler web sitenizi Google da 1. sayfaya çıkarttığımız andan itibaren web siteniz her ay binlerce veya onbinlerce yeni müşteriye ulaşmış olur.

         TEKMER Seo Danışmanlığı için farklı ücret talep yöntemleri izlenmektedir. Bizler elimizdeki işi teslim ettikten sonra hiçbir şekilde herhangi bir isim adı altında ödeme talep etmiyoruz. Aylık veya yıllık hiçbir ücret istenmemektedir.

image

X

Tekmer {Teknoloji Merkezi}

Gebze Web Tasarım Ajansı

Olan

Tekmer

Kurumsal
,
E-Ticaret
,
Otomasyon
,
Oto/Emlak
ve
Özel Tasarımlar
ile müşterilerine destek vermektedir.